Matzikama-munisipaliteit stel raadslede voor

Matzikama-munisipaliteit

Raadslede

Rhenda Stephan
Burgemeester
DA
Proporsioneel
083 230 4700
027 201 3379
rhendas@matzikamamun.co.za

Andreas Sindyamba
Onderburgemeester
DA
Wyk 7
072 115 6789
027 201 3398
andreass@matzikamamun.co.za

Kallie Louw
Speaker
DA
Wyk 5
082 802 0323
027 201 3352
kalliel@matzikamamun.co.za

Amelia Job
Burgemeesterskomiteelid
DA
Wyk 2
073 802 2389
027 217 1647
027 213 1248
027 201 3480
ameliaj@matzikamamun.co.za

Willem Loff
Burgemeesterskomiteelid
DA
Wyk 4
082 612 4618
027 201 3348
willeml@matzikamamun.co.za

Robbie Nutt
Burgemeesterskomiteelid
DA
Wyk 6
079 687 4386
027 201 3338
robbien@matzikamamun.co.za

Mariana Carosini
Verteenwoordiger: WDM
DA
Wyk 1
083 234 5540
marianac@matzikamamun.co.za

Monica Ngobo
Verteenwoordiger: WDM
ANC
Proporsioneel
073 863 4629
monican@matzikamamun.co.za

Annatjie Links
ANC
Wyk 3
078 043 3503
annal@matzikamamun.co.za

Mario Cloete
DA
Wyk 8
084 855 0296
marioc@matzikamamun.co.za

Patric Bok
ANC
Proporsioneel
072 819 4499
patrickb@matzikamamun.co.za

Janay de Jongh
ANC
Proporsioneel
073 100 7090
janayd@matzikamamun.co.za

David Jenner
UD
Proporsioneel
060 310 6946
davidj@matzikamamun.co.za

Hennie Nell
ANC
Proporsioneel
076 620 9690
hennien@matzikamamun.co.za

Xolani Tshetu
EFF
Proporsioneel
073 276 8142
xolanit@matzikamamun.co.za

Bron: Elizna, Matzikama Munisipaliteit

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

©2018. Digitale projekbestuur deur Lumico.

Log in with your credentials

Forgot your details?